wtorek, 7 lutego 2012

"Chwalę się"

Wchodzę na bloga Keenia Art  a tam post o tym jakie wyróżnienie  Kennię spotkało. O tym jak dostała maila od pani Anetki z bloga "Papierowa wiklina w Białej Podlaskiej " ,  a w nim miłe słowa na temat tego co tworzy i "propozycję współpracy" poprzez wymianę banerów.
Wchodzę na Nigi Świat  podobny post , wpis.
Anię z bloga "Anna moja pasja rękodzieło" oraz Monię "Moki Moni"  również ten zaszczyt kopnął. ;D
To i ja się pochwalę , że w miniony piątek również dostałam maila z pochwałami oraz prośbę wymiany banerami w celach rozleklamowania się i rozpowszechnienia informacji o fundacji . Pewnie każda z nas dostała identycznego maila ;) Również czuje się wyróżniona hihi ;)

Super dziewczyny! Gratuluję Wam "wyróżnienia" ;)

I tym samym zapraszam do przeczytania komentarza pod tym postem, zamieszczonego przez Fundację Kreacja Małych Rąk ;)

10 komentarzy:

 1. bo jesteśmy jedna wspaniałą rodziną :) a razem możemy więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej dziewczynki :):):)
  wymiana banerowa polega na rozrelkamowaniu naszego polskiego rekodzieła które notorycznie jest "mordowane" przez zalew chińskiej tandety, chcemy tez aby przez nasze wspolne działania polacy bardziej docenialai nasze ,wspaniale , piekne i niepowtarzalne, unikatowe dzieła. pozdrawiamy serdecznie zespół Fundacja Kreacja Magia Rąk. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Toteż chciałam wszystkim uświadomić, że żadne wyróżnienie ich nie spotkało a jedynie to wymiana banerowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby masz rację, ale jak ktoś jest „w sieci” od niedawna i cieszy się każdym zainteresowaniem, to taką wymianę banerową traktuje jako wyróżnienie ;) . W internecie jest tysiące stron poświęconych szeroko rozumianemu rękodziełu i miło mi, że ktoś mnie w tej masie odnalazł. Nawet jeśli to dla własnych celów i własnej reklamy, to odwrotnie patrząc daje mi również reklamę, której się nie spodziewałam ;) . Gdybyś widziała moją radość jak po wpisaniu w google „wiklina papierowa” pierwszy raz widziałam na jednej z pierwszych stron mojego bloga ;) . „Wyróżnieniem” jest również dla każdej z Nas link do naszego bloga zamieszczony w zakładkach „tu zaglądam” lub podobnych… A wspomniana Fundacja ma rację, niech nas usłyszą i zobaczą… A jak się tak stanie, wtedy będziemy mogły czuć się naprawdę wyróżnione ;) . Pozdrawiam
  Keenia
  www.keeniaart.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 5. coś ostatnio popularne te meile :)
  miło mi, że mnie odwiedziłaś :) wchodzę do Ciebie i co się okazuje? że ja już tu byłam :D mało tego...mm Cię w zakładkach :D pozdrawiam i zapraszam ponownie

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo!!!!!!! Będziemy działać;) wiem co nie co i będzie super!!! Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 7. zrobione :)
  jaka Pani? Ewa jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Ewuś ;* Bardzo mi miło , Justyna ;)czy jak tam chcesz ;p
  Aniu, no to teraz z trudem będę mogła zasnąć.o.-

  OdpowiedzUsuń
 9. Jasmina ja też wiem coś niecoś więcej na temat tej współpracy i to nie jest tylko wymiana banerowa. Tak to wygląda teraz na dobry początek, poczekaj a zobaczysz. Ja tam się cieszę i chcę coś zrobić dobrego, a to właśnie do tego zmierza :)

  OdpowiedzUsuń