wtorek, 2 kwietnia 2013

Pomagam


Niezmiernie miło jest czytać takie wiadomości :

"Witam serdecznie 

Jarmark wielkanocny w Jaworznie odbył się 23 marca, a na nim nasze stoisko udało się zebrać dla Arturka sumę 745,50 zł jesteśmy bardzo zadowoleni zwłaszcza, że pogoda nie pomagała i mróz dawał się we znaki sprzedającym wolontariuszom. A i odwiedzających było znacznie mniej niż podczas jarmarku bożonarodzeniowego.

Sukces polegał na tym, że udało się zgromadzić wiele przepięknych rzeczy, jestem bardzo wdzięczna, że zdecydowała się Pani przyłączyć do tej akcji i z całego serca dziękuję. Część zajęcy i kule wysprzedały się zanim jarmark się zaczął.

Pozdrawiam cieplutko"Życzę Arturkowi dużo, dużo zdrówka ! Wszystkim chorowitkom również!

Serdecznie zapraszam na recenzję do Garbrysi z tego jarmarku: http://artur-muko.blogspot.com/2013/04/jarmark-wielkanocny.html

5 komentarzy:

 1. Piękna inicjatywa. Nie zmienisz całego świat, nie pomożesz każdemu, choćbyś nie wiem jak chciała, ale jesli każdy z nas pomógł by jednemu choremu dziecku ze swojej najbliższej okolicy to byłoby super. Pozdrowionka
  http://zakreconyswiatweroniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To zrozumiałe, że nie damy rady pomóc wszystkim potrzebującym i dlatego pomagajmy w miarę naszych możliwości, ale ważne jest też, żeby nie zatracić się w pomaganiu innym, a zaniedbać własną rodzinę i swoje sprawy. Widać, że jesteś dobrym człowiekiem, ale pamiętaj, że masz własne życie. Podziwiam Cię. Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam Pani prace!
  Są przepiękne :)

  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie tu u Ciebie dlatego też przyznałam Ci wyróżnienie, zapraszam po nie jeśli chcesz
  http://moje-asylium.blogspot.com/2013/06/pierwsze-wyroznienie-i-nominacje.html
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń